REZIDENCE KVÍTKOVÁ

BYTY

Vzhledem k dlouhodobé zkušenosti s výstavbou a rekonstrukcí bytů, přistupujeme k navržení dispozic bytů, k materiálům, barevnosti a kvalitě materiálu i práce s největší pečlivostí. Každý zájemce o byt má možnost si vybrat z nabídky obkladů, dlažeb, dveří, podlahových krytin ze standardu, který nabízíme. Kupující může volit barevnost materiálů z několika odstínů. Je také možné si tento standard zvýšit volbou z jiných individuálních nabídek, kdy tento finanční rozdíl kupující dorovná. Pokud zájemce nedisponuje vlastní představivostí, může se svěřit našim odborníkům a ti mu připraví byt dle jejich doporučení. Spojíme Vás s našim obchodním partnerem a ten Vám pomůže s výběrem kuchyňské linky a dalšího vybavení bytu a to za zvýhodněných podmínek.

Na každém patře je 6 komor umístěných ve společných prostorech. Dva byty mají tento úložný prostor přímo v dispozici bytů. K dispozici je také společný prostor pro uskladnění jízdních kol.


KOUPELNY

Koupelny obsahují vybavení:
Umyvadlo, Sprchový kout nebo vanu nebo kombinaci. Záchod případně v některých bytech v kombinaci s bidetem. 

KUCHYNĚ

Spojíme Vás s našim obchodním partnerem, který za zvýhodněných podmínek pro náš projekt, Vám připraví nabídku dodání kuchyňské linky dle Vašich představ. Pro inspiraci přikládáme několik variant, které jsou namodelované právě pro byty v Rezidenci Kvítkova.