Jak si mohu koupit a zaplatit byt?

Investorem bytového domu jsou společnosti RM REZIDENT s.r.o. a REALIVIDA s.r.o., obě sídlem Nové sady 988/2, Brno. Výstavba bude probíhat z vlastních zdrojů investorů, bez zátěže úvěru u banky.

  • Rezervační záloha při podpisu smlouvy odpovídající výši 10% z kupní ceny. Součástí rezervační smlouvy je i návrh na smlouvu o smlouvě budoucí kupní a návrh kupní smlouvy. Do vydání stavebního povolení bude tato částka deponovaná v advokátní úschově. Po vydání stavebního povolení bude částka odeslána investorům.
  • Po dokončení I.NP (garáže) – záloha ve výši 20% z kupní ceny. 
  • V momentě získání prohlášení vlastníka s možností zápisu zástavy jednotky do KN, kdy bude budova kompletně postavena jako hrubá stavba a bude jasně zřejmé, kde se bude která bytová jednotka nacházet  – záloha ve výši 50% z kupní ceny.
  • Po kolaudaci, kdy bude dům kompletně schopen provozu, byty budou dokončeny do stádia, zrevidované elektroinstalace, vstupní dveře v bytech, vyomítané stěny, podlahy vylité, osazená okna a funkční topení  – záloha ve výši 15% z kupní ceny. 
  • Předání bytu jež je plně dokončen – krytiny na podlahách, kompletní koupelna, instalované dveře – doplatek kupní ceny

Ve spolupráci s naším realitním makléřem panem Tomášem Novosadem, který se pohybuje již 12 let v oboru trhu s nemovitostmi, můžete dále využít služeb jeho kolegů, finančních specialistů. Tito Vám rádi doporučí nejvhodnější financování s ohledem na Vaše příjmy, rodinnou situaci a další možnosti a potřeby.